"Jeśli Potrafisz Klikać Myszką Możesz Zarabiać Pieniądze Przez Internet..."


Dołącz do ponad 1956 widzów mojego kanału mlm
Trade Coin Club – Inwestycje Za Którymi Stoją LudzieProgram Inwestycyjny O Rozsądnych Naliczeniach Za Którym Stoją Ludzie z Historią

Kto?

 

Twórcą programu TradeCoinClub jest Douver Braga obserwowany na fb przez ponad 30tys użytkowników.

Link do facebooka >>

oraz Joff Paradise biznesmen odpowiedzialny w tym programie za marketing, lata po świecie, promuje program i jest też dostępny
na facebooku >>

…można z nimi bez kłopotu porozmawiać.

Do promocji Trade Coin Club włączyły się znane w branży marketingu osoby (np. znany w świecie programów inwestycyjnych J. Ryan Conley również dostępny na facebooku).

Twórcy programu opracowali bota, automat który traduje na różnych giełdach krypto walut i pomnaża pieniądze. Kupuje i sprzedaje przeróżne krypto waluty, robi tzw szybkie transakcje…

W tej chwili trwa faza prelaunchu, Start programu TradeCoinClub zaplanowany jest na 28 kwietnia 2017 roku w LasVegas.

Program wzbudza ogromne zainteresowanie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Nigerii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji i szybko rozchodzi się również na inne kraje, w tym Polskę.

TradeCoinClub operuje tylko i wyłącznie na bitcoinie. Wpłacasz btc i wypłacasz btc. To plus, bo jak wiemy wartość bitcoina wg prognoz ma wzrastać, więc jest duża szansa, że dodatkowo zarobimy własnie na wzroście wartości bitcoina.

Dostępne są 3 pakiety inwestycyjne: – minimalny depozyt wynosi od 0.25+0.05 czyli w sumie 0.3btc to jest minimalna kwota z jaką można wystartować w programie

Na jednym kontrakcie możemy zarobić max 5x więcej niż włożyliśmy do programu w max 12 miesięcy. Jeśli stanie się to szybciej niż te 8 czy 12 miesięcy to kontrakt wygasa, zgarniamy pieniądze i możemy działać z nowym depozytem.

Naliczenia odbywają się od poniedziałku do piątku

Depozyt jest nam również zwracany po wygaśnięciu kontraktu , czyli nie zawiera się w naliczeniach, a to duży plus, bo to co nam się nalicza to nasz zysk.

W każdej chwili możemy zrezygnować z programu i wyjąć połowę naszego depozytu.

Prowizje z poleceń (od 4 do 8 poziomów prowizji, w zależności jaki pakiet posiadamy) -10%, 3%,2%,1%,1%,1%,1%,1%

Kolejne źródło dochodu w Trade Coin Club to binarka od 8 do 10% ze słabszej nogi! Wpadają nam tutaj ludzie z góry również, ja już pierwszego dnia po rejestracji miałem taką osobę.

Matryca, musimy zaprosić min. 3 osoby – buduje się automatycznie


Po rejestracji w Trade Coin Club koniecznie odezwij się do mnie na Facebooku,
dodam Cię do grupy wsparcia programu, otrzymasz dostęp do szkoleń, narzędzi,
systemu i pomogę skutecznie pozyskiwać partnerów do współpracy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *