"Jeśli Potrafisz Klikać Myszką Możesz Zarabiać Pieniądze Przez Internet..."


Dołącz do ponad 1956 widzów mojego kanału mlm
My24HourIncome – opis programu
my24hoursinfoDlaczego My24HourIncome??

Jeśli już trochę mnie obserwujesz to wiesz, że programy w których działam staram się dobierać na podstawie konkretnych czynników. W tym wpisie pokażę Ci dlaczego uważam, My24HourIncome za RevShare, którym warto się zainteresować.

Znany twórca programu – główny argument przemawiający na korzyść

My24HourIncome stworzył Drew Burton – znany w branży RevenueShare marketer internetowy.

Wg mnie to bardzo ważne aby twórca programu był transparentny i nie miał nic do ukrycia. Jeśli mam z kimś współpracować, to chcę wiedzieć kim jest ta osoba i jakie ma zamiary. Można to stwierdzić (przynajmniej częściowo) jeśli osoba jest otwarta, dostępna dla każdego użytkownika.

Zobacz wywiad z adminem:


Popularność programu My24HourIncome

Program wystartował 20 sierpnia z dość dużym rozpędem. Po miesiącu (na dzień 20.09.2016) w programie jest aktywnych prawie 30 tysięcy użytkowników i liczba ta stale rośnie.

my24hourincome-statistics


Zasady działania:

Jak to w revsherach, również i tutaj mamy kilka rodzajów reklam, których sprzedaż zasila portfel firmy.

Natomiast zyskami firma dzieli się z nami tylko w przypadku reklam PPC (oglądasz i zarabiasz nawet bez wkładu) i Business Directory Plan

Adpacks:
5$ – 110% ROI – max. 100 – No repurchase rule
15$ – 115% ROI – max. 100 – No repurchase rule
35$ – 120% ROI – unlimited – No repurchase rule

Aktualnie aby zakupić adpacki z pieniędzy wypracowanych w programie trzeba te pieniądze najpierw wypłacić na procesor (bez prowizji dla procesora) i ponownie wpłacić do programu.

Dzienne naliczenia: 1,8 – 3,8%

Payment Processors: Payza, PM, Payeer i Bitcoin (CoinPayments – opcja praktycznie bez kosztowa)

Prowizja z poleceń: 8%

Wypłaty: ręczne, 7 dni w tygodniu, min 10$ – max 1000$

Wymagania do naliczeń – oglądanie 8 reklam dziennie, max co 24 godziny

Naliczenia: co 3h

Minimalny depozyt: $5

Mój wkład do programu – 1000USD

Referral Commission Pool – Prowizje z Poleconych… Bez poleconych!!

Dodatkowo mamy w programie ciekawy system – tzw. „referral commision pool” który gwarantuje nam codzienne prowizje z poleconych nawet jeśli ich nie mamy. Nie działa to na zasadzie rotatora ani niczego podobnego.

Prowizje z osób, które dołączają bez sponsora (przez .com) wracają z powrotem do systemu i są rozdzielane równo między wszystkich aktywnych użytkowników.

Kiedy program nabierze rozpędu (a zainteresowanie jest już bardzo duże) w grę wchodzą naprawdę konkretne pieniądze. Wystarczy powiedzieć, że admin TM ma dziennie ok. $50,000 prowizji z takich osób. Tutaj nawet taka kwota będzie wracała do systemu i do naszych kieszeni.

Myślę, że to bardzo ciekawy dodatek i warto wrzucić trochę grosza nawet tylko dla tych prowizji. Aby się kwalifikowac do tych naliczeń trzeba oglądać 8 reklam dziennie.

Oficjalna Grupa na FB

https://www.facebook.com/groups/My24HourIncome/


Instrukcja

>> Rejestracja >>

 

 

Procesor płatniczy Coinpayments >>

Portfel 4coins >>

Aby dodać pieniądze do programu po najniższych kosztach zakupujemy bitcoiny, np. za pomocą 4coins – płatność w złotówkach. Po zaksięgowaniu wpłaty przelewamy bitcoiny na procesor Coinpayments, a z Coinpayments do My24HourIncome.

>> Rejestracja >>

 

 


Gwarancje

Działając w odpowiednio dobranych programach Revenue Share, z głową, w przemyślany sposób, można zarabiać bardzo duże pieniądze. Znam osoby, które zarabiają w ten sposób po 100 tysięcy zł miesięcznie i więcej.

My24Hourincome to również program typu Revenue Share – platforma reklamowa, NIE JEST TO PROGRAM INWESTYCYJNY.

Ja zajmuję się zarabianiem na programach RevShare, ale jestem zwykłym użytkownikiem programu, nie jestem jego twórcą i nie mogę dać Ci żadnych gwarancji na to jak długo program będzie działał, czy uda Ci się w nim zarobić, itp. itd.

Zapoznaj się z regulaminem programu, nikt tutaj nie gwarantuje żadnych zysków. Rabaty (które da się spieniężyć) można uzyskać pod warunkiem, że firma zarabia i ma je z czego wypłacić.

Jeśli ryzyko jest dla Ciebie zbyt duże to się tym nie zajmuj.

Zwróć jednak uwagę, że ryzyko jest wszędzie.

W biznes klasyczny trzeba zainwestować dziesiątki tysięcy zł i 98% wszystkich firm upada do 10 roku od startu – to są fakty.

Na etacie co prawda nie inwestujesz pieniędzy, ale też nie masz gwarancji stałego zatrudnienia, a zarobki… mają limit 😉

W revsherach również jest ryzyko, ale wystartować możesz małą kwotą pieniędzy, a rozbudować to możesz do rozmiarów prężnego biznesu klasycznego. To jest mój punkt widzenia, rozumiem że twój może być inny i jeśli tak jest to ja to rozumiem, nie będę Cię do niczego namawiał 😉

Poznaj moje zdanie na temat gwarancji i ryzyka, jest to punkt widzenia osoby prowadzącej biznes od 2007 roku:


 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *