"Jeśli Potrafisz Klikać Myszką Możesz Zarabiać Pieniądze Przez Internet..."


Dołącz do ponad 1956 widzów mojego kanału mlm
MX.world (MXRevShare) – Opis ProgramuDlaczego MX.world (MXRevShare)?

W tym poście wskażę Ci argumenty na podstawie których stwierdziłem, że akurat ten program Revenue Share jest godny uwagi.
Wyjaśnię co wzbudziło moje zaufanie, co sprawiło że na tym programie postanowiłem zarabiać pieniądze.

Transparentność twórców programu MX.world (MXRevShare)

Jednym z ważniejszych czynników przemawiających w mojej ocenie za tym czy program będzie stabilny jest transparentność twórców. Czyli to czy wiadomo kim są, czy można z nimi porozmawiać, spotkać się, czy mają coś do zaryzykowania, np. własny wizerunek, który raz zepsuty jak wiadomo bardzo trudno odbudować.

Właścicielem firmy MillionaireX7 Global Incorporated jest James Lee Valentine – twórca programów z serii MX wypłacalnych nieprzerwanie od 2011roku.

James jest autor ponad 60 książek motywacyjnych i z rozwoju osobistego, jest osobą znaną w branży zarabiania przez Internet. Od listopada 2015 roku firma  rozwija platformę reklamową MXRevShare w taki sposób aby partnerzy mogli czerpać z niej nieprzerwane zyski.

Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do tematów, w których ktoś daje gwarancję sukcesu, trwałości, itp.

Jednak w tym przypadku za słowami idą konkretne osoby i konkretne czyny, dlatego to zapewnienie Jamesa Lee Valentine’a odnośnie utrzymania programu MXRevShare do 2020 roku traktuję serio, choć oczywiście biorę pewną poprawkę – życie jest nieprzewidywalne i mimo szczerych zapewnień i intencji różne rzeczy mogą się wydarzyć.

 

Miej świadomość, że ja nigdy nie daję nikomu żadnej gwarancji na coś co nie jest moją firmą, i na co nie mam bezpośredniego wpływu. Sam jestem zwykłym użytkownikiem programu, przeanalizowałem możliwości, ryzyko i uważam, że rozsądne podejście, dywersyfikacja, itp. sprawiają że na tego typu programach jak MXRevShare można zarabiać bardzo dobre pieniądze, natomiast gwarancji nikomu nie daję. Staram się przedstawić Ci wszystkie informacje najrzetelniej jak umiem (choć ideałem nie jestem) – zrób swoją analizę i podejmij własną decyzję. Jeśli zdecydujesz się działać, możesz liczyć na moje wsparcie.

Zobacz też wywiad z Jamesem Lee Valetine:

Moje zdanie na temat gwarancji (wynikające z doświadczenia w prowadzeniu biznesu od 2007 roku 😉

Jako administrator techniczny programu MXRevShare, Jamesa wspiera Janus Nowak, Polak z pochodzenia, dostępny do kontaktu na FB, np. na grupach MX – rozmawia w 3 językach – po polsku, niemiecku, angielsku.

Obaj panowie, we wrześniu 2016 roku planują tourne po europie. Odwiedzą Polskę, Węgry, Niemcy i Wielką Brytanię. Janus Nowak prawdopodobnie odwiedzi Polskę jeszcze w sierpniu.

Dane rejestracyjne firmy MXRevShare:

MillionaireX7 Global Incorporated
Mill Mall Tower, 2nd Floor
Wickhams Cay 1
Road Town
Tortola
British Virgin Islands 1110

Popularność programu MxRevShare

mxrevshare-popularnoscProgram wystartował w listopadzie 2015 roku dość powoli. Przyspieszenie nastąpiło mniej więcej od maja 2016 roku.

22 czerwca 2016 roku w programie było 20tys użytkowników, naliczenia wynosiły 2,8mln USD, a wypłacone prowizje 0,5mln USD.

4 lipca, czyli niecałe 2 tygodnie później w programie było prawie 24 tys użytkowników, naliczenia wynosiły 3,5mln USD, a wypłacone prowizje 0,64mln USD.

13 lipca, 9 dni później w programie było prawie 28,3 tys użytkowników, naliczenia wynosiły 4,2mln USD, a wypłacone prowizje 0,77mln USD.

Aktualne statystyki możesz sprawdzić na stronie programu >>

W Polsce promocji programu MXRevShare podjęli się niemal wszyscy marketerzy zajmujący się zarabianiem w Internecie na tego typu programach, co zapewniło wzrost popularności i stabilności programu.

Ponadto MXRevShare jest mocno promowany w Niemczech, na Węgrzech, w UK, Szwajcarii i stopniowo wchodzi na inne rynki światowe. Duży wpływ na to ma zaangażowanie Janusa w rozwój programu – w przygotowaniu jest wiele wersji językowych portalu, inne portale powiązane z mxrevshare.com, portal społecznościowy dla biznesu, itp.

 

Czy MXRevShare płaci?

 

Źródła finansowania MXRevShare

Dla jasności – MXRevShare to nie jest firma inwestycyjna. MXRevShare to firma reklamowa, która uzyskując zyski ze sprzedaży reklam może udzielać użytkownikom „rabatu za aktywność” na zakup kolejnych reklam – uzyskane z rabatu naliczenia MOŻNA WYPŁACAĆ.

W MXRevShare tylko 2 rodzaje sprzedawanych reklam umożliwiają otrzymanie „rabatu za aktywność”.

Są to:

Reklama Millionair (baner, tekst) – tzw. AdPaki (paczki reklamowe), które w zależności od posiadanych AdPacków mogą wypracować rabat dla użytkownika

Reklama PTC – cashlinki – prowizja za oglądanie reklam

Pozostałe, sprzedawane w MXRevShare reklamy nie dają rabatu dla użytkowników, za to zasilają bufor gotówkowy firmy i dają możliwość skutecznej reklamy oraz generują ruch sprzedażowy na strony internetowe:

 • Reklama banerowa stała
 • Reklama Loginowa
 • Reklama Jednodniowa

Zewnętrzne finansowanie:

 • Wyszukiwarka Google (AdSense) – dostępna po zalogowaniu. Korzystanie z tej wyszukiwarki zapewnia napływ pieniędzy do programu, co oczywiście przekłada się na jego żywotność. Ponieważ mi (jako aktywnemu użytkownikowi programu który korzysta z reklam i któemu nalicza się dużo rabatów) zależy aby program działał jak najdłużej, dlatego każdego dnia, przy każdym zalogowaniu korzystam z tej wyszukiwarki.
  mxrevshare-wyszukiwarka
 • Zewnętrzne reklamy, np. Google AdSense – firma dostaje prowizję za każdym razem gdy użytkownik kliknie w reklamę i zapozna się chwilę ze stroną, na którą został przekierowany.
  I znów – jako użytkownik, któremu zależy na trwałości programu staram się z zainteresowaniem przeglądać strony reklamowane w MXRevShare w miejscach widocznych na zdjęciach.
  mxrevshare-reklama-zewnreklama-zewn-2
 • Pozostałe 8 programów matrycowych MX
 • Sklep z ubraniami i gadżetami – 25% zysku ze sprzedaży idzie do programu MXRevShare
  mxrevshare-sklep

Rozwój firmy MXRevShare

W czerwcu 2016r. zakupiono domeny mxrevshare z 30 różnych krajów

W planach:

 • własna platforma społecznościowa dla biznesmenów
 • rozbudowa serwisu na osobne platformy regionalne – Afryka, Azja, itp.
 • wprowadzenie reklamy mailingowej
 • wprowadzenie reklamy video
 • targetowanie reklam po języku jakim się posługujemy
 • jest więcej planów, o których Janus póki co nie może mówić (konkurencja nie śpi)

FAZA 2 PROJEKTU ruszy w rocznicę programu, a FAZA 3 w 2017 roku.

Firma poprzez zdobywanie nowych rynków oraz wprowadzanie nowych możliwości reklamowych, generujących efektywny ruch dla klientów, zwiększa tym samym źródła zewnętrznego finansowania i powiększa bufor gotówki w kasie.

To dobrze wróży na przyszłość.

 

Rozsądne zasady działania programu

mxrevshare-zasadyPierwsza podstawowa opcja zarobku w MXRevShare:

 • Zakupujesz reklamę ‘millionair’ (AdPacka) o wartości 5, 25 lub 50 USD/szt, otrzymujesz 110% wartości AdPacka (rabat za aktywność)
 • Czyli każdy AdPack wypracuje 5.5, 27.5 lub 55 USD/szt. (rabat 10%)
 • Naliczenia dzienne 2.5%, AdPack pracuje 44 dni, po tym czasie wygasa,
 • Warunkiem otrzymania dziennego naliczenia (rabatu) 2.5% jest obejrzenie każdego dnia minimum 10 reklam ‘Millionaire Ads’ – to jest właśnie ta aktywność za którą użytkownicy otrzymują rabat.

Czyli aby otrzymać rabat najpierw zakup AdPacki reklamowe, ustaw reklamę np innego programu revshare (patrz w instrukcjach), powtórz kroki 1, 2, 3, 4, 5 z obrazka . Naliczenia rabatu odbywają się każdego dnia po północy.

UWAGA!!! z samego klikania reklam’ millionaire’ nie otrzymasz naliczeń. Aby mieć naliczenia musisz mieć adpacki, bo to od ich wartości są naliczenia.

 

Naliczenia trafiają na 2 konta:

 • 50% na Main Balance (saldo konta) – można wypłacić lub dokupić adpacki (wypłaty jak i zakup adpacków odbywa się poprzez procesory płatnicze Payza, STP i PowerMoney)
 • oraz 50% na Repurchase Balance – tylko do zakupu kolejnych AdPacków lub konta w jednym z matrycowych programów MX.

Przykładowa strategia:

mxrevshare-zarobki

 • 15 maja zakupiłem AdPacki (reklamę dla mojej firmy) za kwotę około 1200USD
 • Cały czas reinwestuję – dokupuję reklamę (z wypracowanych pieniędzy dokupuję nowe paczki)
 • 05 lipca (niecałe 2 miesiące) na moim koncie Suma Revenue Share (otrzymanego zwrotu) wynosi 4220USD, a ilość pracujących AdPacków to 100szt (5$), 105szt (25$) i 9szt (50$)

Biorąc pod uwagę atuty firmy: starania oraz transparentność właściciela i admina, działania służące rozwojowi programu, plany przyszłościowe, osoby zaangażowane w promowanie, a także szybkość rozwoju, szczerze wieżę że MXRS ma szansę dociągnąć do 2020roku, dlatego spokojnie zamierzam reinwestować do momentu wypracowania przynajmniej 5000$ w paczkach.

Wtedy wypłacając 10% otrzymam dodatkowy dochód 500$/44dni (+ ewentualna prowizja z poleceń)

Mój sponsor (osoba która poleciła mnie do programu) w ciągu około 9 miesięcy wypłacił z MXRS 50.000,- USD

Zobacz więcej strategii tutaj >>

 

Druga opcja zarobku – prowizja z poleceń:

 • 10% z 1 poziomu, 5% z 2 i 3 poziomu (za zakupy robione z procesora lub Głównego Salda)
 • 5% z 1 poziomu, 2,5% z 2 i 3 poziomu (za zakupy robione z Repurchase Balance)

Randomizer:

 • Automat do pozyskiwania poleconych
 • Osoby rejestrujące się z linków ogólnych są przydzielane losowo do użytkowników
 • Im więcej linków ogólnych zostawiamy w Internecie tym więcej rejestracji z Randomizera

Reklamy PTC (tzw. Cashlinki):

 • Za obejrzenie reklamy otrzymujesz rabat na zakup reklamy (1-5 centów). Taką samą kwotę otrzymuje również twój sponsor (osoba polecająca). Tych reklam jest niestety bardzo mało i szybko są wyklikiwane, więc trudno się na nie załapać. Można więc śmiało uznać, że bez adpacków raczej nie zarobisz w tym programie dużej kwoty pieniędzy.

Reklama Twojego Biznesu

 • Ruch na twoje strony internetowe, strony partnerskie, itp.

Nowa odsłona programu 01.10.2016r.

MXRevShare zmienia nazwę na MX.world – jest to krok mający scalić wszystkie programy Jamesa Lee Valetine’a, czyli program revenue share z programami matrycowymi. Zasady działania mxrevshare pozostają bez zmian, zmienia się tylko strona internetowa – szata graficzna oraz domena.


Podsumowując

Niewiele programów RS może się pochwalić argumentami typu:

 • Transparentność i szczerość twórców programu
 • Szybkość rozwoju programu świadcząca o dużym zainteresowaniu
 • Zaangażowanie twórców w rozwój programu
 • Rozsądne możliwości czerpania profitów przez użytkowników
 • Realne produkty

Jeśli zrobileś/aś własną analizę za i przeciw i masz 100% przekonanie, że to jest ten program to działaj. Nie czekaj i nie zastanawiaj się nie wiadomo nad czym, bo nic się nie zmieni i stracisz tylko czas.

Musisz zacząć, żeby zarobić. Jak nie zaczniesz, to nie zarobisz 😉

 

Po rejestracji dodam Cię do mojej zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie otrzymasz wsparcie w pozyskiwaniu partnerów do współpracy

>>> Instrukcja rejestracji w programie:

>>> Zarejestruj Się i Wypróbuj <<<

lub poprzez domenę MX.world >>

 

 • rejestracja jest bezpłatna
 • upewnij się, że polecającym jest Michał Andrzejczak, tylko wtedy będę mógł Cię dodać do mojej zamkniętej grupy na Facebooku, w której otrzymasz szkolenia i wsparcie
 • koniecznie zapoznaj się z informacjami na tej stronie oraz regulaminem programu przed jego akceptacją, żebyś nie mówił/a że czegoś nie wiedziałeś

Wypłaty z programu odbywają się za pośrednictwem procesorów płatniczych – z programu na procesor, z procesora na konto lub kartę. Tak samo zakup adpacków reklamowych – z konta na procesor, z procesora do programu.

Procesory płatnicze możesz założyć przez linki poniżej. Możesz to zrobić teraz lub później.

Przewalutowanie odbywa się automatycznie,

 • Link do założenia procesora płatniczego (wpłaty, wypłaty) Solid Trust Pay >>
 • Link do założenia procesora płatniczego (wpłaty, wypłaty) Payza >>

mxrevshare-rejestracja<<< KLIKNIJ OBRAZEK ABY POWIĘKSZYĆ INSTRUKCJĘ

 

 

 

 

 

 

Instrukcja zakładania konta w Solid Trust Pay:

Instrukcja zasilenia konta i mikro weryfikacji w instrukcjach >>


Pierwsze kroki po rejestracji

mxrevshare-zasady

punkt 2, 3, 4 to dodatkowe reklamy, za które użytkownicy nie dostają wynagrodzenia, ale które należy kliknąć przynajmniej raz dziennie

punkt 5 – czarny baner (tekst może się różnić, czasami wprowadzane są w systemie zmiany) przeniesie Cię do strony z banerami – po obejrzeniu 10 reklam otrzymasz 2.5% naliczenia od wartości posiadanych adpacków (wykupionych pakietów reklamowych).

 • Raz jeszcze dokładnie przeczytaj opis programu zamieszczony na tej stronie powyżej.
 • Odezwij się do mnie na Facebooku i poproś o dodanie do grupy wsparcia, następnie zapoznaj się z materiałami, które tam zamieszczam. Są tam szkolenia, w których tłumaczę jak ten biznes budować w Internecie.
 • Zastanów się jaką strategię chcesz przyjąć, jeśli chcesz możemy ją opracować wspólnie.

Na przykład:

* Możesz zacząć z wkładem własnym, takim na jaki pozwala twój budżet. Nie mów mi, że Cię nie stać – to tylko wymówka – jeśli stać Cię od czasu na pizzę, piwo, papierosy, kino, itp to zastanów się co jest ważniejsze – możliwość wygenerowania dodatkowych dochodów i poprawy jakości życia, czy chwilowe przyjemności? – Jeśli widzisz możliwości programu i jesteś do niego przekonany (to ważne – to ma być twoja decyzja) to odpowiedź może być tylko jedna.

Ja zacząłem wkładem 1400 USD, Później dołożyłem jeszcze 1350 USD, dlatego że mam przekonanie do tego co robię. Mógłbym te pieniądze roztrwonić na przyjemności, ale wolę by na mnie pracowały.

Ważne przy wyliczeniach jest to, że wartość adpacków każdego dnia wypracowuje 2.5%, za to od razu można dokupić kolejne adpacki, czyli ich wartość się zwiększa i kolejne 2.5% również będzie większe. Po 44 dniach, gdy pierwsze adpacki wypracują 110% i zaczną wygasać, my mamy już wypracowane kolejne, które pracują i już jesteśmy na plus. Procent składany robi swoje i po 3, 6, 9 czy np. 12 miesiącach można będzie z programu czerpać bardzo konkretne zyski.

Przykładowe wyliczenie przy zakupie AdPacków za kwotę 1000 USD:

Zakup 40 AdPacków wartości 25$ = 1000$. Dzienne naliczenia 2.5% = 25$, czyli codziennie zakupujesz 1 nowy AdPack, później 2 adpacki. Drugiego dnia twoje 2.5% naliczenie wyniesie 25.625 – znów dokupujesz adpacka, masz już 42 AdPacki. 44 dnia wartość twoich adpacków wyniesie 2891$ (wg moich wyliczeń, sprawdź po swojemu). 45 dnia (ponieważ pierwsze 40 adpacków wygaśnie) zostanie Ci około 75 adpacków o wartości 25$, w sumie około 1891$ w adpackach. Wzrost wartości adpacków można jeszcze trochę przyspieszyć, dokupując adpacki 5$ wtedy gdy po zakupie adpacka 25$ na koncie z naliczeń zostaje wolna kwota powyżej 5$.

Jak ustawić reklamę, nawet gdy nie masz co reklamować, jak zakupić adpacki – te informacje znajdziesz na stronie z instrukcjami >>

* W tym biznesie zarabiać może każdy kto zechce. To jest w nim super, że pokazując go innym, pomagasz im zarabiać pieniądze, bez wciskania kremów, soczków i innych dupereli, których nie potrzebują. Ludzie potrzebują pieniędzy – i Ty możesz im pomóc je zdobyć.

Więc możesz (a nawet dobrze abyś tak robił) rekomendować program innym osobom. Najłatwiej robić to gdy samemu ma się jakieś wyniki, gdy ludzie widzą, że to działa dla Ciebie i że Ty masz do tego przekonanie. Prowizja z poleceń sprawia, że twój biznes dostaje turbo doładowania. Możesz dokupywać więcej adpacków i przyspieszyć moment zaplanowanych wypłat, albo od razu wypłacać prowizję z poleceń.

Za każdym razem gdy ktoś dokupuje adpacki Ty dostaniesz prowizję. Może być tak, że trafisz jedną konkretną osobę, która widząc potencjał programu, zrobi zakup za np. 5000USD – twoja prowizja od raz u wyniesie 500$ + każdego dnia dostaniesz prowizję za dokupywanie nowych paczek reklamowych – pasywny dochód 🙂

Jak polecić taką osobę? Rozmawiać z ludźmi o programie, uruchomić znajomości i pokazywać że samemu jest się aktywnym, że ma się przekonanie do programu.

* Jeśli masz stronę www z opisem programu (zgłoś się do mnie, dostaniesz taką stronę) wtedy możesz odsyłać ludzi na tę stronę, aby zapoznali się z zasadami i podjęli decyzję czy to temat dla nich. Na stronie będzie twój link do programu.

* Jeśli do programu dołączyłeś z mojego linku partnerskiego, to swoich poleconych możesz również zapraszać do mojej grupy wsparcia na Facebooku, niech też skorzystają z mojej wiedzy.

Nie jest powiedziane, że od razu trafisz konkretnego partnera, ale wystarczy, że trafisz kilku mniejszych, to już może dać mega przyspieszenie.

 • Koniecznie zrób ćwiczenia, które znajdziesz na mojej grupie – przynajmniej dwa pierwsze – czyli Spisz Stan Gry i Określ Swoje Dlaczego. Mi zależy na tym, aby każdy kto ze mną współpracuje zarabiał pieniądze, a te ćwiczenia pomogą Ci na 100% i nie tylko w tym przedsięwzięciu, ale ogólnie, w życiu 🙂
 • Bądź ze mną w stałym kontakcie, jestem po to aby pomagać.

Zakup AdPacków

adpacki-zakup-mxrevshareKlikasz „Kup AdPacki” w lewym menu lub „Kup Więcej” w sekcji „aktywne adpacki”

Wybierasz ilość AdPacków, Rodzaj AdPacków i Procesor z którego dokonasz opłaty.

Klikasz przycisk – zostaniesz przeniesiony na stronę wybranego wcześniej procesora.

Logujesz się na procesor i kończysz transakcję podając wymagane dane, np. pin, secondary password, czy co tam sobie zażyczą 😉

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *